About admin

Medalii naționale la aerobic, de la cele mai mici gimnaste până la senioara Fărcuța – vicecampioană la debutul în seniorat!

Sala Constantin Jude din Timișoara a găzduit zilele trecute ediția aniversară, a 30-a, a Campionatului Național de gimnastică aerobică, competiție la care s-au prezentat și sportivele de la CSM Arad. Lotul coordonat de antrenoarea Elza Fărcuța a fost format din 25 de sportivi: juniori 4, ... Read more...