ICIM Arad joaca in devans meciul de la Alexandria
0 comments, 09/10/2014, by in Baschet, Ultimele stiri

Profitând de deplasarea de la Sfântu Gheorghe, Univ.Goldiş ICIM va disputa în devans meciul de la Alexandria, contând pentru etapa a patra a Ligii Naţionale feminine de baschet. Victoria de aseară, 81-73 cu Sepsi, le oferă o şi mai mare încredere arădencelor, care au un start perfect de c... Read more...