Profitând de deplasarea de la Sfântu Gheorghe, Univ.Goldiş ICIM va disputa în devans meciul de la Alexandria, contând pentru etapa a patra a Ligii Naţionale feminine de baschet. Victoria de aseară, 81-73 cu Sepsi, le oferă o şi mai mare încredere arădencelor, care au un start perfect de c... Read more...