Luptă strânsă în Liga Naţională feminină de baschet
0 comments, 21/11/2014, by in Baschet, Ultimele stiri

Univ.Goldiş ICIM, CSM Târgovişte, Sepsi Sfântu Gheorghe şi CSU Alba Iulia. Sunt cele patru echipe care după 12 meciuri disputate în campionat împart primul loc în clasament, despărţite doar de coşaveraj. S-a ajuns aici după victoria surprinzătoare a celor de la Sepsi, câştigătoare m... Read more...