Baschetbalistele arădene dispută vineri, ora 15, ultimul meci din acest an. „Galben-albastrele” se deplasează la Timişoara, pentru meciul cu BCM Tymes, contând pentru etapa a 15-a din cadrul Ligii Naţionale. În mod normal, jucătoarelor lui Jose Araujo nu are cum să le scape victoria, ma... Read more...