Tradiţionalul turneu fotbalistic între echipele de arbitri din Arad, Timiş, Bihor şi Bekescsaba (Ungaria) şi-a desfăşurat episodul cu numărul 44 la Băile Felix, în organizarea AJF Bihor. Echipa „fluieraşilor” arădeni, pregătită de Marius Alexa, a câştigat competiția intitulată ... Read more...