Turul SuperLigii se încheie pentru arădeni cu trei meciuri ce se vor disputa duminică. Proximul se știe, este cel cu Oțelul Galați, de pe 19 octombrie, de ora 17:30. Apoi, urmează FCSB, duel programat pe „Arena Națională”, duminică, 26 octombrie, ora 20:30. În fine, UTA va juca cu ... Read more...