ICIM Arad cucereşte pentru a treia oară trofeul Ligii Europei Centrale
0 comments, 08/03/2015, by in Baschet, Ultimele stiri

Baschetbalistele arădene au cucerit, pentru a treia oară, trofeul Ligii Europei Centrale, după ce au câştigat astăzi finala competiţiei de la Nymburk (Cehia), scor 75-68 cu CSU Alba Iulia. Finala românească s-a încheiat conform aşteptărilor, cu victoria formaţiei pregătite de Jose Arau... Read more...