Ultimul meci important al sezonului regulat, restanţă din etapa a 19-a a Ligii Naţionale feminine de baschet, este programat joi, ora 18:30, la Arad, între Univ.Goldiş ICIM şi CSU Alba Iulia. Cele două echipe îşi dispută locul trei în campionat, nu foarte important în economia play-off-u... Read more...