Cele două mari rivale din baschetul feminin românesc se întâlnesc în semifinala campionatului, într-o reeditare a ultimului act din sezonul trecut. Se joacă după sistemul „cel mai bun din trei jocuri”, târgoviștencele având avantajul terenului propriu. Conform presei dâmboviţene, fo... Read more...