Univ.Goldiş ICIM a câştigat un nou meci în Liga Europei
0 comments, 26/11/2015, by in Baschet, Ultimele stiri

Univ.Goldiş ICIM s-a impus fără probleme în al doilea meci din grupa B a Ligii Europei Centrale. Chiar şi fără Ancuţa Stoenescu, convocată la naţională, echipa arădeană a câştigat cu 85-58 (18-13, 24-12, 24-16, 19-17) pe terenul cehoaicelor de la Kara Trutnov. Meciul a fost controlat ... Read more...