Continuă seria plecărilor de la Arad, anunţă site-ul oficial al Univ. Goldiș ICIM. Echipa feminină de baschet a Aradului își va pierde cea mai bună jucătoare a sezonului 2015-2016, obligată fiind de problemele financiare. Americanca Monique Reid va evolua în a doua parte a campionat... Read more...