Univ.Goldiş ICIM Arad s-a impus, astăzi, categoric în primul meci al noului sezon din Liga Europei Centrale la baschet feminin. Echipa pregătită de Jose Araujo a câştigat la pas în Cehia, în faţa modestei SBS Ostrava, echipă care nu se descurcă prea bine nici în campionatul intern. „G... Read more...