Medalii arădene pe salteaua de lupte, la Cupa CSM Pitești
În perioada 12-13 iunie, cinci sportivi ai CSS “Gloria” Arad însoțiți, de profesorul Răzvan Codrean, au fost prezenți la Pitești, la concursul de lupte Cupa CSM Pitești și au obținut următoarele rezultate: Șerban Codrean, aur la U10, 26kg, George Anca, argint la U15, 44kg, Luca Andreica, bronz la U10, 28kg, Dominik Kasa, bronz la U11, 36kg, Roni Burai, bronz la U13, 50kg.
În urma rezultatelor individuale obținute, CSS “Gloria” Arad a obținut locul 3 pe cluburi. Sportivii sunt pregătiți de profesorii Răzvan Codrean, Ovidiu Burghelea și Ioan Coste.