Rezultatele si clasamentul etapei 5 din Liga 4 Arad

Rezultatele si clasamentul etapei 5 din Liga 4 Arad
0 comments, 06/09/2014, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Rezultatele etapei 5 din Liga 4 Arad

Victori Zăbrani – Banatul Sînicolaul Mic   4-0
Bistrian 18“, Rechiţan 34“, Redis 67“, Hodan 89“

Frontiera Curtici – V Lunca Teuz   1-1
Firă 13“/ Rusu 90“

Crişul Ch Criş – Gloria CTP Arad   0-2
Filimon 60“, 69“

Voinţa Mailat – Naţional Sebiş II   1-0
Avram 38“

Progresul Pecica – Aqua Vest Arad   4-2
Marinescu 8“, Riviş 21“, 38“, Tegbo 45“/ Olariu 46“, Liga 48“

Şoimii Lipova – Unirea Sântana   2-1
Ţiţca 23“, Petrila 42“/ Bud 25“

UTA BD Şiria – Păulişana Păuliş   1-4
Dolga 80“/ Rus 6“, Geanîm 29“, Berlan 82“, Miţiţi 90“

Clasament

1. Gloria CTP Arad                        5            4            1          0               13 p.
2. Progresul Pecica                      5            4            0          1               12
3, Şoimii Lipova                            5            3            1           1               10
4, Unirea Sîntana                          5            3            0          2                 9
5. Victoria Zăbrani                      5            3            0          2                 9
6. Voinţa Mailat                            5            3            0          2                 9
7. Crişul Ch Criş                             5           2             1          2                 7
8. Aqua Vest Arad                        5            2            0          3                 6
9. Victoria L. Teuz                        5            1            2           2                 5
10. Naţiona Şebiş II                     5            1            2           2                 5
11. UTA BD Şiria                            5            1            1           3                  4
12. Ban Sînicolaul Mic                5            1             1          3                  4
13. Frontiera Curtici                   5            0            3          2                  3
14. Păulişana Păuliş                     5            1            0          4                  3

 Etapa următoare

 Sâmbătă 13,09 ora 11

Banatul Sînicolaul Mic – Frontiera Curtici

Gloria CTP Arad – Voinţa Mailat

Sâmbătă 13,09 ora 17

Unirea Sîntana – Victoria Zăbrani

Păulişana Păuliş – Aqua Vest

Dumincă 14,09 ora 17

UTA BD Şiria – Şoimii Lipova

Naţional Sebiş II – Progresul Pecica

Victoria L. Teuz – Crişul Ch Criş

 

 

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.