Rezultatele si clasamentul etapei 25 din Liga 4 Arad

Rezultatele si clasamentul etapei 25 din Liga 4 Arad
0 comments, 03/05/2014, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Rezultatele si clasamentul etapei 25 din Liga 4 Arad

Gloria CTP Arad – Progresul Pecica 2-0
Berari (47′, Manea 77:)

UTA B.D. – Semlecana Semlac – nu au ajuns semlecanii, pana de autobuz

Sâmbătă 3 mai ora 18.00

Unirea Sîntana – Aqua Vest Arad          2-1
Bud (5″) Bolba (22″0/ Bura 60″

Victoria Zăbrani – Frontiera Curtici       2-2
Firă (33″), Rechiţan (65″)/ Don (14″), Boldizsar (32″)

Voinţa Mailat – Victoria L. Teuz   1-2
Drecin (79″)/ Berar (67″), Goldiş (72″)

Banatul Sînicolaul Mic – Păulişana Păuliş 1-1
Fedor (16″)/ Popa (1″)

Şiriana Şiria – Şoimii Tauţ
Maşiniţă (2”), Ţigan (39”), Riviş (61”,77”,83)

FO Sînpetru German – Crişul Ch. Criş
Scerban (30”)/ Faur (22”)

Clasament

1. Progresul Pecica       25        20        2          3          70        22        62

2. UTA B.D.                24        19        3          2          120      9          60

3. Gloria CTP Arad      25        18        3          4          78        11        57

4. Crişul Ch. Criş          25        13        7          5          54        25        46

5. Şoimii Tauţ   25        13        7          5          55        34        46

6. Unirea Sîntana          25        12        2          11        49        37        38

7. Frontiera Curtici       25        10        7          8          52        34        37

8. Semlecana Semlac    24        10        6          8          44        42        36

9. Voinţa Mailat            25        9          8          8          32        25        35

10. Voinţa L.Teuz         25        10        3          12        43        49        33

11.Victoria Zăbrani       25        9          2          14        45        59        29

12. Aqua Vest Arad     25        9          2          14        46        61        29

13. Păulişana Păuliş      25        5          11        9          35        41        26

14. Ban Sînicolau Mic   25        5          3          17        32        63        18

15. Şiriana Şiria            25        3          1          21        22        125      10

16. Sînpetru German   25          0          1          24        15        155        1

 

Etapa viitoare

Vineri 9 mai ora 18.00

Crişul Ch. Criş – Voinţa Mailat

Sâmbătă 10 mai ora 18.00

Aqua Vest Arad – Gloria CTP Arad

Frontiera Curtici – Banatul Sînicolaul Mic

Păulişana Păuliş – UTA B.D.

Şoimii Tauţ – Unirea Sîntana

Progresul Pecica – FO Sînpetru German

Duminică 11 mai ora 18.00

Semlecana Semlac – Şiriana Şiria

Victoria L. Teuz – Victoria Zăbrani

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *