Rezultatele si clasamentul etapei 24 din Liga 4 Arad

Rezultatele si clasamentul etapei 24 din Liga 4 Arad
0 comments, 27/04/2014, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Rezultatele din Liga 4 Arad etapa 24

 

Aqua Vest Arad – Şiriana Şiria   6-2
Crişul Ch.Criş – Victoria L. Teuz  0-1
Păulişana Păuliş – Victoria Zăbrani  0-0
Şoimii Tauţ – UTA B.D.  1-3
Frontiera Curtici – Voinţa Mailat  0-0
Progresul Pecica – Unirea Sîntana   1-0

FO Sînpetru German – Gloria CTP Arad  0-7
Semlecana Semlac – Banatul Sinicolaul Mic  2-1

 

Clasament

1. Progresul Pecica              24          20          2             2             70          20          62

2. UTA B. D.                            24          19           3             2             120        9             60

3. Gloria CTP Arad               24          17           3             4             76           11           54

4. Crişul Ch.Criş                     24          13           6             5             53           24          45

5. Şoimii Tauţ                          24          12           7             5             50          34          43

6. Frontiera Curtici                24          10           6             8             50          32           36

7. Semlecana Semlac             24          10           6             8             44          42          36

8. Unirea Sîntana                    24            11           2             11           47          37           35

9. Voinţa Mailat                        24          9             8             7             31           23           35

10. Victori L. Teuz                   24          9             3             12           41           48          30

11. Aqua Vest Arad                   24          9             2             13           46          59           29

12. Victoria Zăbrani                  24          9             1              14           43          57           28

13. Păulişana Păuliş                   24          5             10           9             34          40          25

14. Banatul Sînicolaul Mic      24          5             2             17           31           62           17

15. Şiriana Şiria                           24          3             1              20          22           120        10

16. FO Sînpetru German           24          0             0             24          14           154        0

 

 

Etapa viitoare

 

Vineri 2 mai ora 18.00

UTA B. D.                   – Semlecana Semlac

Gloria CTP Arad          – Progresul Pecica

Sâmbătă 3 mai ora 18.00

Banatul Sînicolaul Mic  – Păulişana Păuliş

Unirea Sîntana             – Aqua Vest Arad

Victoria Zăbrani            – Frontiera Curtici

Voinţa Mailat               – Victoria L. Teuz

Duminică 4 mai ora 18.00

Şiriana Şiria                 – Şoimii Tauţ

FO Sînpetru German     – Crişul Ch. Criş

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *