Programul turului din Liga a III-a, seria 4, sezonul 2015/2016

Programul turului din Liga a III-a, seria 4, sezonul 2015/2016
0 comments, 26/08/2015, by , in Fotbal, Liga3, Ultimele stiri

Etapa 1, 29 august

ASU Poli Timişoara – Minerul Motru

Măgura Cisnădie – Millenium Giarmata

Becicherecu Mic – Metalurgistul Cugir

CSU Craiova II – CSM Lugoj

Cetate Deva – ACSO Filiaşi

Performanţa Ighiu – Pandurii II

Naţional Sebiş – FC Hunedoara

CS Ineu – stă

Etapa 2, 5 septembrie

Millenium Giarmata – ASU Poli Timişoara

Metalurgistul Cugir – Măgura Cisnădie

CSM Lugoj – Becicherecu Mic

ACSO Filiaşi – CSU Craiova II

Pandurii II – CS Ineu

FC Hunedoara – Performanţa Ighiu

Minerul Motru – Naţional Sebiş

Cetate Deva – stă

Etapa 3, 12 septembrie

Millenium Giarmata – Minerul Motru

ASU Poli Timişoara – Metalurgistul Cugir

Măgura Cisnădie – CSM Lugoj

Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi

Cetate Deva – Pandurii II

CS Ineu – FC Hunedoara

Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş

CSU Craiova II – stă

Etapa 4, 19 septembrie

Metalurgistul Cugir – Millenium Giarmata

CSM Lugoj – ASU Poli Timişoara

ACSO Filiaşi – Măgura Cisnădie

Pandurii II – CSU Craiova II

FC Hunedoara – Cetate Deva

Naţional Sebiş – CS Ineu

Minerul Motru – Performanţa Ighiu

Becicherecu Mic – stă

Etapa 5, 26 septembrie

Metalurgistul Cugir – Minerul Motru

Millenium Giarmata – CSM Lugoj

ASU Poli Timişoara – ACSO Fliaşi

Becicherecu Mic – Pandurii II

CSU Craiova II – FC Hunedoara

Cetate Deva – Naţional Sebiş

CS Ineu – Performanţa Ighiu

Măgura Cisnădie – stă

Etapa 6, 3 octombrie

CSM Lugoj – Metalurgistul Cugir

ACSO Filiaşi – Millenium Giarmata

Pandurii II – Măgura Cisnădie

FC Hunedoara – Becicherecu Mic

Naţional Sebiş – CSU Craiova II

Performanţa Ighiu – Cetate Deva

Minerul Motru – CS Ineu

ASU Poli Timişoara – stă

Etapa 7, 10 octombrie

CSM Lugoj – Minerul Motru

Metalurgistul Cugir – ACSO Filiaşi

ASU Poli Timişoara – Pandurii II

Măgura Cisnădie – FC Hunedoara

Becicherecu Mic – Naţional Sebiş

CSU Craiova II – Performanţa Ighiu

Cetate Deva – CS Ineu

Millenium Giarmata – stă

Etapa 8, 17 octombrie

ACSO Fliaşi – CSM Lugoj

Pandurii II – Millenium Giarmata

FC Hunedoara – ASU Poli Timişoara

Naţional Sebiş – Măgura Cisnădie

Performanţa Ighiu – Becicherecu Mic

CS Ineu – CSU Craiova II

Minerul Motru – Cetate Deva

Metalurgistul Cugir – stă

Etapa 9, 24 octombrie

Minerul Motru- ACSO Filiaşi

Metalurgistul Cugir – Pandurii II

Millenium Giarmata – FC Hunedoara

ASU Poli Timişoara – Naţional Sebiş

Măgura Cisnădie – Performanţa Ighiu

Becicherecu Mic – CS Ineu

CSU Craiova II – Cetate Deva

CSM Lugoj – stă

Etapa 10, 31 octombrie

Pandurii II – CSM Lugoj

FC Hunedoara – Metalurgistul Cugir

Naţional Sebiş – Millenium Giarmata

Performanţa Ighiu – ASU Poli Timişoara

CS Ineu – Măgura Cisnădie

Cetate Deva – Becicherecu Mic

CSU Craiova II – Minerul Motru

ACSO Filiaşi – stă

Etapa 11, 7 noiembrie

ACSO Filiaşi – Pandurii II

CSM Lugoj – FC Hunedoara

Metalurgistul Cugir – Naţional Sebiş

Millenium Giarmata – Performanţa Ighiu

ASU Poli Timişoara – CS Ineu

Măgura Cisnădie – Cetate Deva

Becicherecu Mic – CSU Craiova II

Minerul Motru – stă

Etapa 12, 14 noiembrie

FC Hunedoara – ACSO Filiaşi

Naţional Sebiş – CSM Lugoj

Performanţa Ighiu – Metalurgistul Cugir

CS Ineu – Millenium Giarmata

Cetate Deva – ASU Poli Timişoara

CSU Craiova II – Măgura Cisnădie

Becicherecu Mic – Minerul Motru

Pandurii II – stă

Etapa 13, 21 noiembrie

Minerul Motru – Pandurii II

ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş

CSM Lugoj – Performanţa Ighiu

Metalurgistul Cugir – CS Ineu

Millenium Giarmata – Cetate Deva

ASU Poli Timişoara – CSU Craiova II

Măgura Cisnădie – Becicherecu Mic

FC Hunedoara – stă

Etapa 14, 28 noiembrie

FC Hunedoara – Pandurii II

Performanţa Ighiu – ACSO Filiaşi

CS Ineu – CSM Lugoj

Cetate Deva – Metalurgistul Cugir

CSU Craiova II – Millenium Giarmata

Becicherecu Mic – ASU Poli Timişoara

Măgura Cisnădie – Minerul Motru

Naţional Sebiş – stă

Etapa 15, 3 decembrie

Minerul Motru – FC Hunedoara

Pandurii II – Naţional Sebiş

ACSO Filiaşi – CS Ineu

CSM Lugoj – Cetate Deva

Metalurgistul Cugir – CSU Craiova II

Millenium Giarmata – Becicherecu Mic

ASU Poli Timişoara – Măgura Cisnădie

Performanţa Ighiu – stă.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.