Programul complet al turului Ligii a III-a, seria 4

Programul complet al turului Ligii a III-a, seria 4
0 comments, 21/08/2018, by , in Fotbal, Liga3, Ultimele stiri

Etapa I, 25 august 
CS Ocna Mureş – Cetate Deva
Şoimii Lipova – Naţional Sebiş
ACS Dumbrăviţa – Ghiroda şi Giarmata Vii
Industria Galda de Jos – FC Avrig
Gloria Lunca Teuz Cermei – CSM Şcolar Reşiţa
Crişul Chişineu Criş – Metalurgistul Cugir
CS Municipal Lugoj – Unirea Alba Iulia
CS Hunedoara – Millenium Giarmata

Etapa II, 1 septembrie
Cetate Deva – Millenium Giarmata
Unirea Alba Iulia – CS Hunedoara
Metalurgistul Cugir – CS Municipal Lugoj
CSM Şcolar Reşiţa – Crişul Chişineu Criş
FC Avrig – Gloria Lunca Teuz Cermei
Ghiroda şi Giarmata Vii – Industria Galda de Jos
Naţional Sebiş – ACS Dumbrăviţa
CS Ocna Mureş – Şoimii Lipova

Etapa III, 8 septembrie
Şoimii Lipova – Cetate Deva
ACS Dumbrăviţa – CS Ocna Mureş
Industria Galda de Jos – Naţional Sebiş
Gloria Lunca Teuz Cermei – Ghiroda şi Giarmata Vii
Crişul Chişineu Criş – FC Avrig
CS Municipal Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
CS Hunedoara – Metalurgistul Cugir
Millenium Giarmata – Unirea Alba Iulia

Etapa IV, 15 septembrie
Cetate Deva – Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir – Millenium Giarmata
CSM Şcolar Reşiţa – CS Hunedoara
FC Avrig – CS Municipal Lugoj
Ghiroda şi Giarmata Vii – Crişul Chişineu Criş
Naţional Sebiş – Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Ocna Mureş – Industria Galda de Jos
Şoimii Lipova – ACS Dumbrăviţa

Etapa V, 22 septembrie
ACS Dumbrăviţa – Cetate Deva
Industria Galda de Jos – Şoimii Lipova
Gloria Lunca Teuz Cermei – CS Ocna Mureş
Crişul Chişineu Criş – Naţional Sebiş
CS Municipal Lugoj – Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Hunedoara – FC Avrig
Millenium Giarmata – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea Alba Iulia – Metalurgistul Cugir

Etapa VI, 29 septembrie
Cetate Deva – Metalurgistul Cugir
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea Alba Iulia
FC Avrig – Millenium Giarmata
Ghiroda şi Giarmata Vii – CS Hunedoara
Naţional Sebiş – CS Municipal Lugoj
CS Ocna Mureş – Crişul Chişineu Criş
Şoimii Lipova – Gloria Lunca Teuz Cermei
ACS Dumbrăviţa – Industria Galda de Jos

Etapa VII, 6 octombrie
Industria Galda de Jos – Cetate Deva
Gloria Lunca Teuz Cermei – ACS Dumbrăviţa
Crişul Chişineu Criş – Şoimii Lipova
CS Municipal Lugoj – CS Ocna Mureş
CS Hunedoara – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – Ghiroda şi Giarmata Vii
Unirea Alba Iulia – FC Avrig
Metalurgistul Cugir – CSM Şcolar Reşiţa

Etapa VIII, 13 octombrie
Cetate Deva – CSM Şcolar Reşiţa
FC Avrig – Metalurgistul Cugir
Ghiroda şi Giarmata Vii – Unirea Alba Iulia
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
CS Ocna Mureş – CS Hunedoara
Şoimii Lipova – CS Municipal Lugoj
ACS Dumbrăviţa – Crişul Chişineu Criş
Industria Galda de Jos – Gloria Lunca Teuz Cermei

Etapa IX, 20 octombrie
Gloria Lunca Teuz Cermei – Cetate Deva
Crişul Chişineu Criş – Industria Galda de Jos
CS Municipal Lugoj – ACS Dumbrăviţa
CS Hunedoara – Şoimii Lipova
Millenium Giarmata – CS Ocna Mureş
Unirea Alba Iulia – Naţional Sebiş
Metalurgistul Cugir – Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Şcolar Reşiţa – FC Avrig

Etapa X, 27 octombrie
Cetate Deva – FC Avrig
Ghiroda şi Giarmata Vii – CSM Şcolar Reşiţa
Naţional Sebiş – Metalurgistul Cugir
CS Ocna Mureş – Unirea Alba Iulia
Şoimii Lipova – Millenium Giarmata
ACS Dumbrăviţa – CS Hunedoara
Industria Galda de Jos – CS Municipal Lugoj
Gloria Lunca Teuz Cermei – Crişul Chişineu Criş

Etapa XI, 3 noiembrie
Crişul Chişineu Criş – Cetate Deva
CS Municipal Lugoj – Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Hunedoara – Industria Galda de Jos
Millenium Giarmata – ACS Dumbrăviţa
Unirea Alba Iulia – Şoimii Lipova
Metalurgistul Cugir – CS Ocna Mureş
CSM Şcolar Reşiţa – Naţional Sebiş
FC Avrig – Ghiroda şi Giarmata Vii

Etapa XII, 10 noiembrie 
Cetate Deva – Ghiroda şi Giarmata Vii
Naţional Sebiş – FC Avrig
CS Ocna Mureş – CSM Şcolar Reşiţa
Şoimii Lipova – Metalurgistul Cugir
ACS Dumbrăviţa – Unirea Alba Iulia
Industria Galda de Jos – Millenium Giarmata
Gloria Lunca Teuz Cermei – CS Hunedoara
Crişul Chişineu Criş – CS Municipal Lugoj

Etapa XIII, 17 noiembrie 
CS Municipal Lugoj – Cetate Deva
CS Hunedoara – Crişul Chişineu Criş
Millenium Giarmata – Gloria Lunca Teuz Cermei
Unirea Alba Iulia – Industria Galda de Jos
Metalurgistul Cugir – ACS Dumbrăviţa
CSM Şcolar Reşiţa – Şoimii Lipova
FC Avrig – CS Ocna Mureş
Ghiroda şi Giarmata Vii – Naţional Sebiş

Etapa XIV, 24 noiembrie
Cetate Deva – Naţional Sebiş
CS Ocna Mureş – Ghiroda şi Giarmata Vii
Şoimii Lipova – FC Avrig
ACS Dumbrăviţa – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir
Gloria Lunca Teuz Cermei – Unirea Alba Iulia
Crişul Chişineu Criş – Millenium Giarmata
CS Municipal Lugoj – CS Hunedoara

Etapa XV, 1 decembrie
CS Hunedoara – Cetate Deva
Millenium Giarmata – CS Municipal Lugoj
Unirea Alba Iulia – Crişul Chişineu Criş
Metalurgistul Cugir – Gloria Lunca Teuz Cermei
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda de Jos
FC Avrig – ACS Dumbrăviţa
Ghiroda şi Giarmata Vii – Şoimii Lipova
Naţional Sebiş – CS Ocna Mureş.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *