Returul Ligii a IV-a, start în 11 martie. Vezi programul complet

Returul Ligii a IV-a, start în 11 martie. Vezi programul complet
0 comments, 03/03/2017, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Liga 4 Arad, programul returului:

Etapa 16
Sâmbătă 11.03.2017 – 11:00
CS INEU – VICTORIA FELNAC
Sâmbătă 11.03.2017 – 15:00
CS GLOGOVĂŢ – ŞOIMII LIPOVA
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – UNIREA SÎNTANA
VICTORIA ZĂBRANI – CS DOROBANTI
FRONTIERA CURTICI – CETATE SĂVÎRŞIN
ACS ŞOIMII ŞIMAND – ACS SOCODOR
CS VOINŢA MAILAT – PROGRESUL PECICA
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Etapa 17
Sâmbătă 18.03.2017 – 11:00
ŞOIMII LIPOVA – VOINŢA MAILAT
Sâmbătă 18.03.2017 – 15:00
CETATE SĂVÎRŞIN – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – VICTORIA ZĂBRANI
CS DOROBANTI – CS INEU
ACS SOCODOR – FRONTIERA CURTICI
UNIREA SÎNTANA – CS GLOGOVĂŢ
PROGRESUL PECICA – ŞOIMII ŞIMAND
VICTORIA FELNAC – PĂULIŞANA PĂULIŞ

Etapa 18
Sâmbătă 25.03.2017 – 11:00
CS INEU – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
Sâmbătă 25.03.2017 – 15:00
FRONTIERA CURTICI – PROGRESUL PECICA
ŞOIMII ŞIMAND – ŞOIMII LIPOVA
CS GLOGOVĂŢ – PĂULIŞANA PĂULIŞ
VICTORIA ZĂBRANI – CETATE SĂVÎRŞIN
VOINŢA MAILAT – UNIREA SÎNTANA
VICTORIA FELNAC – CS DOROBANTI
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – ACS SOCODOR

Etapa 19
Sâmbătă 01.04.2017 – 11:00
ŞOIMII LIPOVA – FRONTIERA CURTICI
Sâmbătă 01.04.2017 – 17:00
ACS SOCODOR – VICTORIA ZĂBRANI
CETATE SĂVÎRŞIN – CS INEU
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS DOROBANTI
CS GLOGOVĂŢ – VICTORIA FELNAC
PĂULIŞANA PĂULIŞ – VOINŢA MAILAT
UNIREA SÎNTANA – ŞOIMII ŞIMAND
PROGRESUL PECICA – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

Etapa 20
Sâmbătă 08.04.2017 – 11:00
CS INEU – ACS SOCODOR
Sâmbătă 08.04.2017 – 17:00
CS DOROBANTI – CETATE SĂVÎRŞIN
FRONTIERA CURTICI – UNIREA SÎNTANA
ŞOIMII ŞIMAND – PĂULIŞANA PĂULIŞ
VICTORIA ZĂBRANI – PROGRESUL PECICA
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – ŞOIMII LIPOVA
VOINŢA MAILAT – CS GLOGOVĂŢ
VICTORIA FELNAC – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Etapa 21
Sâmbătă 15.04.2017 – 11:00
CS ŞOIMII LIPOVA – VICTORIA ZĂBRANI
Sâmbătă 15.04.2017 – 17:00
ACS SOCODOR – CS DOROBANTI
CETATE SĂVÎRŞIN – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
PROGRESUL PECICA – CS INEU
CS GLOGOVĂŢ – ŞOIMII ŞIMAND
PĂULIŞANA PĂULIŞ – FRONTIERA CURTICI 2004
UNIREA SÎNTANA – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ
VOINŢA MAILAT – VICTORIA FELNAC

Etapa 22
Miercuri 19.04.2017 – 11:00
CS INEU – ŞOIMII LIPOVA
Miercuri 19.04.2017 – 17:00
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ACS SOCODOR
CS DOROBANTI – PROGRESUL PECICA
VICTORIA ZĂBRANI – ACS UNIREA SÎNTANA
FRONTIERA CURTICI – CS GLOGOVĂŢ
ŞOIMII ŞIMAND – VOINŢA MAILAT
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – PĂULIŞANA PĂULIŞ
VICTORIA FELNAC – CETATE SĂVÎRŞIN

Etapa 23
Sâmbătă 22.04.2017 – 11:00
ŞOIMII LIPOVA – CS DOROBANTI
Sâmbătă 22.04.2017 – 17:00
ACS SOCODOR – CETATE SĂVÎRŞIN
PROGRESUL PECICA – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
ŞOIMII ŞIMAND – VICTORIA FELNAC
CS GLOGOVĂŢ – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ
PĂULIŞANA PĂULIŞ – VICTORIA ZĂBRANI
UNIREA SÎNTANA – CS INEU
VOINŢA MAILAT – FRONTIERA CURTICI 2004

Etapa 24
Sâmbătă 29.04.2017 – 11:00
CS INEU – PĂULIŞANA PĂULIŞ
Sâmbătă 29.04.2017 – 17:00
CETATE SĂVÎRŞIN – PROGRESUL PECICA
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ŞOIMII LIPOVA
CS DOROBANTI – UNIREA SÎNTANA
VICTORIA ZĂBRANI – CS GLOGOVĂŢ
FRONTIERA CURTICI – ŞOIMII ŞIMAND
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – VOINŢA MAILAT
VICTORIA FELNAC – ACS SOCODOR

Etapa 25
Sâmbătă 06.05.2017 – 11:00
ŞOIMII LIPOVA – CETATE SĂVÎRŞIN
Sâmbătă 06.05.2017 – 18:00
UNIREA SÎNTANA – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
PROGRESUL PECICA – ACS SOCODOR
FRONTIERA CURTICI – VICTORIA FELNAC
ŞOIMII ŞIMAND – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ
CS GLOGOVĂŢ – CS INEU
PĂULIŞANA PĂULIŞ – CS DOROBANTI
VOINŢA MAILAT – VICTORIA ZĂBRANI

Etapa 26
Miercuri 10.05.2017 – 11:00
CS INEU – VOINŢA MAILAT
Miercuri 10.05.2017 – 18:00
ACS SOCODOR – ŞOIMII LIPOVA
CETATE SĂVÎRŞIN – UNIREA SÎNTANA
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS DOROBANTI – CS GLOGOVĂŢ
VICTORIA ZĂBRANI – ŞOIMII ŞIMAND
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – FRONTIERA CURTICI 2004
VICTORIA FELNAC – PROGRESUL PECICA

Etapa 27
Sâmbătă 13.05.2017 – 11:00
ŞOIMII LIPOVA – PROGRESUL PECICA
Sâmbătă 13.05.2017 – 18:00
PĂULIŞANA PĂULIŞ – CETATE SĂVÎRŞIN
UNIREA SÎNTANA – ACS SOCODOR –
FRONTIERA CURTICI – VICTORIA ZĂBRANI
ŞOIMII ŞIMAND – CS INEU
CS GLOGOVĂŢ – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – VICTORIA FELNAC
VOINŢA MAILAT – CS DOROBANTI

Etapa 28
Sâmbătă 20.05.2017 – 11:00
CS INEU – FRONTIERA CURTICI 2004
Sâmbătă 20.05.2017 – 18:00
CS DOROBANTI – ŞOIMII ŞIMAND
ACS SOCODOR – PĂULIŞANA PĂULIŞ
CETATE SĂVÎRŞIN – CS GLOGOVĂŢ
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – VOINŢA MAILAT
VICTORIA ZĂBRANI – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ
PROGRESUL PECICA – UNIREA SÎNTANA
VICTORIA FELNAC – ŞOIMII LIPOVA

Etapa 29
Sâmbătă 27.05.2017 – 18:00
CS GLOGOVĂŢ – ACS SOCODOR
PĂULIŞANA PĂULIŞ – PROGRESUL PECICA
VICTORIA ZĂBRANI – VICTORIA FELNAC
UNIREA SÎNTANA – ŞOIMII LIPOVA
FRONTIERA CURTICI – CS DOROBANTI
ŞOIMII ŞIMAND – CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ
ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS INEU
VOINŢA MAILAT – CETATE SĂVÎRŞIN

Etapa 30
Sâmbătă 03.06.2017 – 11:00
CS INEU – VICTORIA ZĂBRANI
ŞOIMII LIPOVA – PĂULIŞANA PĂULIŞ
Sâmbătă 03.06.2017 – 18:00
CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – FRONTIERA CURTICI
CS DOROBANTI – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ
ACS SOCODOR – VOINŢA MAILAT
CETATE SĂVÎRŞIN – ŞOIMII ŞIMAND
PROGRESUL PECICA – CS GLOGOVĂŢ
VICTORIA FELNAC – UNIREA SÎNTANA

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *