Programul turului Ligii a IV-a Arad

Programul turului Ligii a IV-a Arad
0 comments, 06/08/2012, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Etapa I, 11-12 august

GLORIA ARAD – SEMLECANA SEMLAC

UTA II – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

VOINȚA MAILAT – ȘOIMII TAUȚ

VIITORUL TISA NOUĂ – FRONTIERA CURTICI

PĂULIŞANA PĂULIŞ – CS INEU

SPERANŢA TURNU – VICTORIA ZĂBRANI

AQUA VEST ŞOFRONEA – PROGRESUL PECICA

CRIŞUL ALB ŞICULA – UNIREA SÎNTANA

ŞIRIANA ŞIRIA – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

Etapa II, 18-19 august

CS INEU – UTA II

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – SPERANŢA TURNU

FRONTIERA CURTICI – PĂULIŞANA PĂULIŞ

UNIREA SÎNTANA – VIITORUL TISA NOUĂ

ŞOIMII TAUŢ – CRIŞUL ALB ŞICULA

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – VOINȚA MAILAT

PROGRESUL PECICA – GLORIA ARAD

VICTORIA ZĂBRANI – AQUA VEST ŞOFRONEA

SEMLECANA SEMLAC – ŞIRIANA ŞIRIA

Etapa III, 22 august

ŞIRIANA ŞIRIA – PROGRESUL PECICA

VOINȚA MAILAT – SEMLECANA SEMLAC

CRIŞUL ALB ŞICULA – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

VIITORUL TISA NOUĂ – ȘOIMII TAUȚ

PĂULIŞANA PĂULIŞ – UNIREA SÎNTANA

UTA II – FRONTIERA CURTICI

SPERANŢA TURNU – CS INEU

VICTORIA ZĂBRANI – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

GLORIA ARAD – AQUA VEST ŞOFRONEA

Etapa IV, 25-26 august

CS INEU – VICTORIA ZĂBRANI

GLORIA ARAD – ŞIRIANA ŞIRIA

FRONTIERA CURTICI – SPERANŢA TURNU

UNIREA SÎNTANA – UTA II

ŞOIMII TAUŢ – PĂULIŞANA PĂULIŞ

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – VIITORUL TISA NOUĂ

PROGRESUL PECICA – VOINȚA MAILAT

AQUA VEST ŞOFRONEA – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

SEMLECANA SEMLAC – CRIŞUL ALB ŞICULA

Etapa V, 1-2 septembrie

UTA II – ȘOIMII TAUȚ

VOINȚA MAILAT – GLORIA ARAD

VIITORUL TISA NOUĂ – SEMLECANA SEMLAC

PĂULIŞANA PĂULIŞ – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

SPERANŢA TURNU – UNIREA SÎNTANA

VICTORIA ZĂBRANI – FRONTIERA CURTICI

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – CS INEU

CRIŞUL ALB ŞICULA – PROGRESUL PECICA

ŞIRIANA ŞIRIA – AQUA VEST ŞOFRONEA

Etapa VI, 8-9 septembrie

GLORIA ARAD – CRIŞUL ALB ŞICULA

FRONTIERA CURTICI – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

UNIREA SÎNTANA – VICTORIA ZĂBRANI

ŞOIMII TAUŢ – SPERANŢA TURNU

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – UTA II

PROGRESUL PECICA – VIITORUL TISA NOUĂ

AQUA VEST ŞOFRONEA – CS INEU

ŞIRIANA ŞIRIA – VOINȚA MAILAT

SEMLECANA SEMLAC – PĂULIŞANA PĂULIŞ

Etapa VII, 15-16 septembrie

CS INEU – FRONTIERA CURTICI

UTA II – SEMLECANA SEMLAC

VIITORUL TISA NOUĂ – GLORIA ARAD

PĂULIŞANA PĂULIŞ – PROGRESUL PECICA

SPERANŢA TURNU – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

VICTORIA ZĂBRANI – ȘOIMII TAUȚ

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – UNIREA SÎNTANA

VOINȚA MAILAT – AQUA VEST ŞOFRONEA

CRIŞUL ALB ŞICULA – ŞIRIANA ŞIRIA

Etapa VIII, 22-23 septembrie

GLORIA ARAD – PĂULIŞANA PĂULIŞ

UNIREA SÎNTANA – CS INEU

ŞOIMII TAUŢ – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – VICTORIA ZĂBRANI

PROGRESUL PECICA – UTA II

VOINȚA MAILAT – CRIŞUL ALB ŞICULA

AQUA VEST ŞOFRONEA – FRONTIERA CURTICI

SEMLECANA SEMLAC – SPERANŢA TURNU

ŞIRIANA ŞIRIA – VIITORUL TISA NOUĂ

Etapa IX, 29-30 septembrie

CS INEU – ȘOIMII TAUȚ

UTA II – GLORIA ARAD

VIITORUL TISA NOUĂ – VOINȚA MAILAT

PĂULIŞANA PĂULIŞ – ŞIRIANA ŞIRIA

SPERANŢA TURNU – PROGRESUL PECICA

VICTORIA ZĂBRANI – SEMLECANA SEMLAC

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

FRONTIERA CURTICI – UNIREA SÎNTANA

CRIŞUL ALB ŞICULA – AQUA VEST ŞOFRONEA

Etapa X, 6-7 octombrie

GLORIA ARAD – SPERANŢA TURNU

ŞOIMII TAUŢ – FRONTIERA CURTICI

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – CS INEU

PROGRESUL PECICA – VICTORIA ZĂBRANI

VOINȚA MAILAT – PĂULIŞANA PĂULIŞ

AQUA VEST ŞOFRONEA – UNIREA SÎNTANA

SEMLECANA SEMLAC – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

ŞIRIANA ŞIRIA – UTA II

CRIŞUL ALB ŞICULA – VIITORUL TISA NOUĂ

Etapa XI, 13 octombrie

CS INEU – SEMLECANA SEMLAC

UTA II – VOINȚA MAILAT

PĂULIŞANA PĂULIŞ – CRIŞUL ALB ŞICULA

SPERANŢA TURNU – ŞIRIANA ŞIRIA

VICTORIA ZĂBRANI – GLORIA ARAD

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – PROGRESUL PECICA

FRONTIERA CURTICI – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

UNIREA SÎNTANA – ȘOIMII TAUȚ

VIITORUL TISA NOUĂ – AQUA VEST ŞOFRONEA

Etapa XII, 20-21 octombrie

GLORIA ARAD – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – UNIREA SÎNTANA

PROGRESUL PECICA – CS INEU

VOINȚA MAILAT – SPERANŢA TURNU

VIITORUL TISA NOUĂ – PĂULIŞANA PĂULIŞ

AQUA VEST ŞOFRONEA – ȘOIMII TAUȚ

SEMLECANA SEMLAC – FRONTIERA CURTICI

ŞIRIANA ŞIRIA – VICTORIA ZĂBRANI

CRIŞUL ALB ŞICULA – UTA II

Etapa XIII, 27 octombrie

CS INEU – GLORIA ARAD

UTA II – VIITORUL TISA NOUĂ

SPERANŢA TURNU – CRIŞUL ALB ŞICULA

VICTORIA ZĂBRANI – VOINȚA MAILAT

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – ŞIRIANA ŞIRIA

FRONTIERA CURTICI – PROGRESUL PECICA

UNIREA SÎNTANA – SEMLECANA SEMLAC

ŞOIMII TAUŢ – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

PĂULIŞANA PĂULIŞ – AQUA VEST ŞOFRONEA

Etapa XIV, 3-4 noiembrie

GLORIA ARAD – FRONTIERA CURTICI

PROGRESUL PECICA – UNIREA SÎNTANA

VOINȚA MAILAT – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

VIITORUL TISA NOUĂ – SPERANŢA TURNU

PĂULIŞANA PĂULIŞ – UTA II

AQUA VEST ŞOFRONEA – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

SEMLECANA SEMLAC – ȘOIMII TAUȚ

ŞIRIANA ŞIRIA – CS INEU

CRIŞUL ALB ŞICULA – VICTORIA ZĂBRANI

Etapa XV, 10 noiembrie

CS INEU – VOINȚA MAILAT

UTA II – AQUA VEST ŞOFRONEA

SPERANŢA TURNU – PĂULIŞANA PĂULIŞ

VICTORIA ZĂBRANI – VIITORUL TISA NOUĂ

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – CRIŞUL ALB ŞICULA

FRONTIERA CURTICI – ŞIRIANA ŞIRIA

UNIREA SÎNTANA – GLORIA ARAD

ŞOIMII TAUŢ – PROGRESUL PECICA

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – SEMLECANA SEMLAC

Etapa XVI, 17-noiembrie

GLORIA ARAD – ȘOIMII TAUȚ

UTA II – SPERANŢA TURNU

PROGRESUL PECICA – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

VOINȚA MAILAT – FRONTIERA CURTICI

VIITORUL TISA NOUĂ – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

PĂULIŞANA PĂULIŞ – VICTORIA ZĂBRANI

AQUA VEST ŞOFRONEA – SEMLECANA SEMLAC

ŞIRIANA ŞIRIA – UNIREA SÎNTANA

CRIŞUL ALB ŞICULA – CS INEU

Etapa XVII, 24-25 noiembrie

CS INEU – VIITORUL TISA NOUĂ

VICTORIA ZĂBRANI – UTA II

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – PĂULIŞANA PĂULIŞ

FRONTIERA CURTICI – CRIŞUL ALB ŞICULA

UNIREA SÎNTANA – VOINȚA MAILAT

ȘOIMII TAUŢ – ŞIRIANA ŞIRIA

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – GLORIA ARAD

SPERANŢA TURNU – AQUA VEST ŞOFRONEA

SEMLECANA SEMLAC – PROGRESUL PECICA

 

Etapa XVIII, 2 decembrie  

CS INEU – PĂULIŞANA PĂULIŞ

BANATUL SÎNNICOLAU MIC – UTA II

ŞOIMII TAUŢ – VOINȚA MAILAT

FRONTIERA CURTICI – VIITORUL TISA NOUĂ

VICTORIA ZĂBRANI – SPERANŢA TURNU

PROGRESUL PECICA – AQUA VEST ŞOFRONEA

UNIREA SÎNTANA – CRIŞUL ALB ŞICULA

CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ – ŞIRIANA ŞIRIA

SEMLECANA SEMLAC – GLORIA ARAD

 

Etapa XIX, 8-9 decembrie 

UTA II – CS INEU

GLORIA ARAD – PROGRESUL PECICA

SPERANŢA TURNU – BANATUL SÎNNICOLAU MIC

PĂULIŞANA PĂULIŞ – FRONTIERA CURTICI

VIITORUL TISA NOUĂ – UNIREA SÎNTANA

VOINȚA MAILAT – CRIŞUL CHIȘINEU CRIȘ

AQUA VEST ŞOFRONEA – VICTORIA ZĂBRANI

CRIŞUL ALB ŞICULA – ȘOIMII TAUȚ

ŞIRIANA ŞIRIA – SEMLECANA SEMLAC

 

* Etapele XVIII şi XIX sunt primele din retur, programate tot în 2012.

* UTA II joacă pe Motorul, Gloria pe Telecom, iar Banatul Sînnicolau Mic a revenit în cartierul de baştină.

* UTA II, Gloria şi CS Ineu au ales să dispute meciurile de pe teren propriu de la ora 11,00.

* Orele meciurilor pe luni: august – ora 18,00, septembrie – ora 17,00, octombrie – ora 15,00, noiembrie – ora 14,00, decembrie – ora 13,00.

* Semlecana Semlac, Şiriana Şiria şi Crişul Alb Şicula joacă „acasă” duminica

* Etapa III e intermediară, se joacă miercuri

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *