Naţional Sebiş şi-a luat, în proporţie de 99%, adio de la promovarea în Liga a II-a. Înfrângerea din derby-ul cu UTA BD le-a tăiat elanul „alb-albaştrilor”, care au pierdut astăzi cu 1-0, pe teren propriu, în faţa codaşei din C4, Minerul Motru! Este a doua înfrângere stagională ... Read more...