UTA BD a promovat în Liga a II-a, iar Sebişul este vicelider
0 comments, 22/05/2015, by in Fotbal, Liga3, Ultimele stiri

Judeţul Arad are de astăzi două reprezentante în Liga a II-a. După ce Şoimii Pîncota a reuşit menţinerea în eşalonul secund, UTA BD a promovat şi ea la acelaşi nivel. „Roş-albii” au obţinut la Becicherecu Mic punctul de care aveau nevoie pentru a-şi asigura accederea în a doua d... Read more...