Judeţul Arad are de astăzi două reprezentante în Liga a II-a. După ce Şoimii Pîncota a reuşit menţinerea în eşalonul secund, UTA BD a promovat şi ea la acelaşi nivel. „Roş-albii” au obţinut la Becicherecu Mic punctul de care aveau nevoie pentru a-şi asigura accederea în a doua d... Read more...