Nici bine nu s-a încheiat sezonul în Liga Naţională feminină de baschet, că cei din conducerea Univ.Goldiş ICIM se gândesc deja la campionatul viitor. Este clar că lotul vicecampioanei României va suferi modificări, dar oficialii arădeni sunt decişi să păstreze o parte a jucătoarelor... Read more...