Rezultatele şi marcatorii ligii a 4-a Arad

Rezultatele şi marcatorii ligii a 4-a Arad
0 comments, 10/04/2012, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

UTA II – Victoria Zăbrani 6-1

Au marcat: Ghergar – min. 7, min. 37, Miron – min. 42, min. 59, Cărpinișan – min. 45, min. 80/ Geanîm – min. 72

Șoimii Pâncota – Voința Mailat 4-0

Au marcat: Mitu – min. 31, min. 81, Bulzan – min. 47, Gligor – min. 83

Progresul Pecica – Banatul Sânicolau Mic 3-0

Au marcat: Trif – min. 19, min. 62, min. 84

Șoimii Tauț – Șiriana Șiria 0-0

Frontiera Curtici – CS Ineu 2-1

Au marcat: Măgulean – min. 25, Pleșca – min. 90 / S. Popa – min. 75

FC Sânleani – Viitorul Satu Nou 1-1

Au marcat: Bercu – min. 20 / Ruska – min. 68

Păulișana Păuliș – Chișineu Criș 1-5

Au marcat: Gyorgy – min. 17 / Grădinaru – min. 20, min. 80, Popa – min. 55, min. 65, min. 87

Aqua Vest – Unirea Șeitin 3-0 (fără joc)

Semlecana Semlac – Unirea Sântana 3-0

 

 

Clasament:

1. Șoimii Pâncota      24        19         5             0             72           6             62

2. Chișineu Criș          24           19           4             1             64           16           61

3. Semlecana Semlac      24          15           3             6             60      28           48

4. Progresul Pecica     24           12           7             5             54          36           43

5. Voința Mailat          24           11           5             8             48           37           38

6. Unirea Sântana       24           12           2             9             50           49          38

7. FC UTA II               24           10           7             7             36           23           37

8. Aqua Vest Arad      24           11           4             9             36           33           37

9. CS Ineu                  24           11           3             10           59           43           36

10. Șoimii Tauț           24           9             6             9             46           45           33

11. Păulișana Păuliș   24           9             5             10           41           42           32

12. Frontiera Curtici   24           8             5             11           37           39           29

13. Victoria Zăbrani    24           8             3             13           28           42           27

14. Sânicolau Mic       24           6             5             13           28           52           23

15. Viitorul Satu Nou  24           6             3             15           28           54           21

16. Șiriana Șiria         24           5             4             15           33           75           19

17. FC Sânleani         24           5             2             17           31           91           17

18. Unirea Șeitin        24           2             3             19           19           56           9

 

Etapa viitoare: CS Ineu – Șoimii Tauț, Chișineu Criș – Semlecana Semlac, Unirea Sântana – FC Sânleani, Viitorul Satu Nou – Frontiera Curtici, Banatul Sânicolau Mic – Șoimii Pâncota, Voința Mailat – Victoria Zăbrani, Păulișana Păuliș – UTA II, Șiriana Șiria – Aqua Vest

 

 

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *