Rezultatele si clasamentul etapei 7 din Liga 4 Arad

Rezultatele si clasamentul etapei 7 din Liga 4 Arad
0 comments, 20/09/2014, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Rezultatele şi clasamentul etapei 7 din Liga 4 Arad 

Crişul Ch. Criş – Banatul Sînicolaul Mic   4-1
Covaci 12“, Herlo 25“, 43“, Ciornei 80“/ Branc 47“

Aqua Vest – Naţional Sebiş   1-1
Bontea 87“/ Feieş 38“

Frontiera Curtici – Unirea Sîntana   1-0
Nedea 17“

Voinţa Mailat – Victoria L. Teuz   0-0

Progresul Pecica – Gloria CTP Arad   2-1
Peii 36“, 86“/Berari 45“

Victoria Zăbrani – UTA BD Şiria   3-2
Rechiţan 32“, Vereş 38“, Ştefan 90“/ Prună 10“, Petre 18“

Şoimii Lipova – Păulişana Păuliş   4-2
Lăcătuş 35“, Toc 62“, Edu 68“, Ghergar 90“/ Popa 13“, 88“

Clasament

1. Progresul Pecica                          7              6              0              1              18

2. Gloria CTP Arad                          7               4              2              1              14

3. Crişul Ch Criş                               7              4              1              2              13

4. Victoria Zăbrani                       7              4              1              2              13

5. Şoimii Lipova                             7              4              1              2              13

6. Voinţa Mailat                              7              3              2              2              11

7. Unirea Sîntana                          7              3              1              3              10

8. Aqua Vest Arad                        7              3              1              3              10

9. Frontiera Curtici                        7              2              3              2              9

10. UTA BD Şiria                            7              2              1              4              7

11. Victoria L. Teuz                      7              1              3              3              6

12. Naţional Sebiş II                     7              1              3              3              6

13. Banatul Sînicolaul Mic           7              1              1              5              4

14. Păulişana Păuliş                         7              1              0              6              3

 Etapa viitoare:

Vineri 26.09 ora 17

Gloria CTP Arad – Aqua Vest Arad

Sâmbătă 27.07 ora 17

Banatul Sînicolaul Mic – Voinţa Mailat

Unirea Sîntana – Crişul Ch. Criş

Şoimii Lipova – Victoria Zăbrani

Păulişana Păuliş – Naţional Sebiş II

Victoria L. Teuz – Progresul Pecica

UTA BD Şiria – Frontiera Curtici

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *