Rezultatele etapei 3 din Liga 5 Arad

Rezultatele etapei 3 din Liga 5 Arad
0 comments, 31/08/2014, by , in Fotbal, Liga 5, Ultimele stiri

Rezultatele etapei 3 din Liga 5 Arad seria A

Atletico Arad – AS Aluniş 6-0
Speranţa Turnu – AC Şagu 4-1
Glogovăţ 2013 – Victoria Felnac 2-3
Zimandu Nou – Înfrăţirea Iratoşu 0-5
Voinţa Munar – Cetate Săvîrşin 2-2
Unirea Şeitin – AS Vinga 3-1
FO Sînpetru German – Semlecana Semlac 4-1
Olimpia Bîrzava – Mureşul Zădăreni 5-5

Clasament

1. AS VICTORIA FELNAC               3    3    0    0   9    3     9
2. AS CETATE SĂVÎRŞIN                3    2    1    0  16   3     7
3. CS VOINŢA MUNAR                    3     2    1    0  12   3    7
4. GLOGOVAT 2013                          3    2     0    1    6    4    6
5. F.O. SÎNPETRU GERMAN          3     2    0    1    5   11    6
6. AS MUREŞUL ZĂDĂRENI         3     1     1    1    15    7    4
7. AS OLIMPIA BÎRZAVA             3     1    1     1    12    9    4
8. ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU            3     1    1     1      8     5    4
9. UNIREA ŞEITIN                           3     1    1     1     7     6    4
10.SEMLECANA SEMLAC             3     1    0     2     7     6    3
11.SPERANŢA TURNU                   3     1    0     2     6     7     3
12.AC ŞAGU                                        3     1     0    2     5     8     3
13.AS VINGA                                     3     1     0     2     4    10    3
14.ATLETICO ARAD 3 1 0 2 6 13 3
15.AS ALUNIŞ 3 1 0 2 2 11 3
16.FC ZIMANDU NOU 3 0 0 3 0 14 0
Seria B

Podgoria Ghioroc – Vulturii Socodor 3-3
Viitorul Satu Nou – Unirea Gurahonţ 4-1
Crişul Akb Buteni – Steaua Grăniceri 0-0
Şoimii Şimand – Flacăra Ţipar 1-0
Şoimii Pîncota II – Recolta Apateu 6-0
Olimpia Bocsig – Viitorul Şepreuş 2-3
Avîntul Tîrnova – Cetate Dezna 9-2
Frontiera Pilu – Voinţa Macea 1-3

 

Clasament

1 Şimand         3          3          0          0          11-2     9

2  Satu Nou     3          3          0          0          10-4     9

3  Ghioroc       3          2          1          0          10-6     7

4  Tîrnova        3          2          0          1          15-6     6

5  Macea          3          2          0          1          8-3       6

6  Pîncota II    3          2          0          1          10-6     6

7  Socodor       3          1          1          1          7-5       4

8  Bocsig         3          1          1          1          6-5       4

9  Ţipar            3          1          1          1          3-3       4

10 Şepreuș       3          1          0          2          7-8       3

11 Pilu             3          1          0          2          5-7       3

12 Gurahonț    3          1          0          2          8-11     3

13 Buteni        3          0          2          1          1-5       2

14 Grăniceri    3          0          1          2          4-9       1

15 Apateu       3          0          1          2          2-15     1

16 Dezna         3          0          0          3          6-18     0

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *