Rezultate, marcatori, clasament Liga 4 Arad

Rezultate, marcatori, clasament Liga 4 Arad
0 comments, 16/04/2012, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Banatul Sânicolau Mic – Șoimii Pâncota 0-3

Au marcat: Burian – min. 23, Mitu – min. 49, Rus – min. 70

Sâmbătă:

Viitorul Satu Nou – Frontiera Curtici 1-5

Au marcat: Covaci – min. 52 / Pleșca – min. 14, min. 25, Munteanu – min. 40, P. Măgulean – min. 76, min. 78

Voința Mailat – Victoria Zăbrani 5-0

Au marcat: Mailat – min. 22, min. 69, Asmarandei – min. 28, Vidac – min. 44, min. 55

Păulișana Păuliș – UTA II 1-2

Au marcat: Lazăr – min. 15 / Miron – min. 25, Raț – min. 80

CS Ineu – Șoimii Tauț 7-1

Au marcat: C. Berar – min. 49, min. 70, min. 78, Goldiș – min. 37, Malancu – min. 60, min. 88, min. 90 / Berar – min. 82

Chișineu Criș – Semlecana Semlac 2-0

Au marcat: Popa – min. 27, Gornic – min. 65

Unirea Sântana – FC Sânleani 2-1

Au marcat: C. Popa – min. 88, Lantoș – min. 90 / Kiss – min. 63

Șiriana Șiria – Aqua Vest Arad 3-1

Au marcat: Cotuna – min. 19, min. 87, Topai – min. 55 / Liga – min. 71

Unirea Șeitin – Progresul Pecica 0-3

Clasament:

1. Șoimii Pâncota             25           20           5             0             75           6             65

2. Chișineu Criș 25           20           4             1             66           16           64

3. Semlecana Semlac     25           15           3             7             57           30           48

4. Progresul Pecica         25           13           7             5             57           36           46

5. Voința Mailat              25           12           5             8             53           37           41

6. Unirea Sântana           25           13           2             10           52           50           41

7. UTA II              25           11           7             7             38           24           40

8. CS Ineu           25           12           3             10           66           44           39

9. Aqua Vest      25           11           4             10           37           36           37

10. Șoimii Tauț  25           9             6             10           47          52          33

11. Frontiera Curtici        25           9             5             11          42           40           32

12. Păulișana Păuliș        25           9             5             11           42           44           32

13. Victoria Zăbrani         25           8             3             14           28           47          27

14. Banatul Sânicolau Mic            25           6             5             14          28           55           23

15. Șiriana Șiria  25           6             4             15          36           76           22

16. Viitorul Satu Nou      25           6             3             16           29           59           21

17. FC Sânleani 25           5             2             18           32           93           17

18. Unirea Șeitin              25           2             3             20           19           59           9

Etapa următoare: Victoria Zăbrani – Banatul Sânicolau Mic, Progresul Pecica – Șiriana Șiria, Aqua Vest – CS Ineu, Șoimii Tauț – Viitorul Satu Nou, Frontiera Curtici – Unirea Sântana, FC Sânleani – Chișineu Criș, UTA II – Voința Mailat, Semlecana Semlac – Păulișana Păuliș, Șoimii Pâncota – Unirea Șeitin 3-0

 

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *