Rezultate, clasamente liga a 4-a Arad

Rezultate, clasamente liga a 4-a Arad
0 comments, 31/05/2012, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Victoria Zăbrani – Crișul Chișineu Criș 1-6.  

Au marcat: Talpaș – min. 64 / Faur – min. 2, Drăgan – min. 19, min. 44, min. 52, Rașca – min. 55, Cati – min. 72

UTA II – Șiriana Șiria 0-2.

Au marcat: Dragu – min. 37, Pașcalău – min. 46

Aqua Vest Șofronea – FC Sânleani 1-0.

 A marcat: Liga – min. 46

Banatul Sânicolau Mic- Viitorul Satu Nou 7-1.

 Au marcat: Moț – min. 11, min. 58, min. 63, min, 75, min. 77, Iancu – min. 44, Ștefăligă – min. 88 / Mermezan – min. 18

Șoimii Pâncota – Păulișana Păuliș 92.

Au marcat: Mitu – min. 4, min. 27, Rusu – min. 12, min. 23, min. 78, Lung – min. 16, Filimon – min. 60, Gligor – min. 62, Bulzan – min. 86 / Muntean – min. 72, min. 83

Voința Mailat – Unirea Sântana 1-1.

Au marcat: Mailat – min. 65 / Popa – min. 75

Progresul Pecica – Semlecana Semlac 3-1.

Au marcat: Arsene – min. 8, Iftime – min. 47 aut., Trif – min. 82 / Volocaru – min. 65

Șoimii Tauț – Frontiera Curtici 2-0.

Au marcat: Berar – min. 38, Păcurar – min. 89

Unirea Șeitin – CS Ineu 0-3 (f.j.)

 

Clasament

1. Șoimii Pâncota             32           26           5             1             98           12           83

2. Chișineu Criș 32           26           4             2             88           24           82

3. Semlecana Semlac     32           17           5             10           68           40           56

4. Voința Mailat               32           15           7             10           67           44           52

5. Unirea Sântana           32           16           4             12           73           61           52

6. Aqua Vest Arad           32           16           4             12           46           44           52

7. CS Ineu           32           16           3             13           88           63           51

8. Progresul Pecica         32           14           8             10           71           56           50

9. FC UTA II        32           13           8             11           50           40           47

10. Șoimii Tauț  32           13           6             13           64           73           45

11. Frontiera Curtici        32           12           7             13           61           52           43

12. Banatul Sânicolau Mic            32           11           6             15           49           67           39

13. Păulișana Păuliș        32           11           5             16           58           67           38

14. Victoria Zăbrani         32           11           5             16           48           63           38

15. Șiriana Șiria  32           10           5             17           47           83           35

16. Viitorul Satu Nou      32           8             4             20           38           82           28

17. FC Sânleani 32           5             3             24           36           118         18

18. Unirea Șeitin              32           2             3             27           19           80          9

Etapa viitoare (2 iunie): CS Ineu – Șiriana Șiria, Frontiera Curtici – Aqua Vest, FC Sânleani – Progresul Pecica, Păulișana Păuliș – Victoria Zăbrani, Crișul Criș – Voința Mailat, Șoimii Tauț – UTA II, Unirea Sântana – Banatul Sânicolau Mic, Semlecana Semlac – Șoimii Pâncota, Viitorul Satu Nou stă

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *