Programul turului în seria a patra din Liga a III-a

Programul turului în seria a patra din Liga a III-a
0 comments, 29/08/2016, by , in Fotbal, Liga3, Ultimele stiri

Liga a III-a, seria a 4-a:
ETAPA 1
Mureşul Vinţu de Jos – Pandurii Târgu Jiu II
UTA Bătrâna Doamnă II – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Industria Galda
CSM Lugoj – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa stă.
ETAPA 2
ACS Poli Timişoara II – Mureşul Vinţu de Jos
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Unirea 1924 Alba Iulia
Industria Galda – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Performanţa Ighiu – CNS Cetate Deva
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Pandurii Târgu Jiu II – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj stă.
ETAPA 3
ACS Poli Timişoara II – Pandurii Târgu Jiu II
Mureşul Vinţu de Jos – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Unirea 1924 Alba Iulia – Industria Galda
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Performanţa Ighiu
CSM Lugoj – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara
CNS Cetate Deva stă.
ETAPA 4
Millenium Giarmata – ACS Poli Timişoara II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Mureşul Vinţu de Jos
Industria Galda – UTA Bătrâna Doamnă II
Performanţa Ighiu – Unirea 1924 Alba Iulia
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj
Pandurii Târgu Jiu II – CSM Şcolar Reşiţa
Gloria Lunca-Teuz Cernei stă.
ETAPA 5
Millenium Giarmata – Pandurii Târgu Jiu II
ACS Poli Timişoara II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Mureşul Vinţu de Jos – Industria Galda
UTA Bătrâna Doamnă II – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia stă.
ETAPA 6
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Industria Galda – ACS Poli Timişoara II
Performanţa Ighiu – Mureşul Vinţu de Jos
Naţional Sebiş – Unirea 1924 Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca-Teuz Cernei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
Pandurii Târgu Jiu II – CSM Lugoj
UTA Bătrâna Doamnă II stă.
ETAPA 7
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii Târgu Jiu II
Millenium Giarmata – Industria Galda
ACS Poli Timişoara II – Performanţa Ighiu
UTA Bătrâna Doamnă II – Naţional Sebiş
Unirea 1924 Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca-Teuz Cernei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – CSM Lugoj
Mureşul Vinţu de Jos stă.
ETAPA 8
Industria Galda – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Performanţa Ighiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Mureşul Vinţu de Jos
Ripensia Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă II
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea 1924 Alba Iulia
CSM Lugoj – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Pandurii Târgu Jiu II – CNS Cetate Deva
ACS Poli Timişoara II stă.
ETAPA 9
Pandurii Târgu Jiu II – Industria Galda
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Performanţa Ighiu
ACS Poli Timişoara II – Naţional Sebiş
Mureşul Vinţu de Jos – Ripensia Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia – CSM Lugoj
Gloria Lunca-Teuz Cernei – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata stă.
ETAPA 10
Performanţa Ighiu – Industria Galda
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Ripensia Timişoara – ACS Poli Timişoara II
CSM Şcolar Reşiţa – Mureşul Vinţu de Jos
CSM Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă II
CNS Cetate Deva – Unirea 1924 Alba Iulia
Gloria Lunca-Teuz Cernei – Pandurii Târgu Jiu II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic stă.
ETAPA 11
Pandurii Târgu Jiu II – Performanţa Ighiu
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara II – CSM Şcolar Reşiţa
Mureşul Vinţu de Jos – CSM Lugoj
UTA Bătrâna Doamnă II – CNS Cetate Deva
Unirea 1924 Alba Iulia – Gloria Lunca-Teuz Cernei
Industria Galda stă.
ETAPA 12
Naţional Sebiş – Industria Galda
Ripensia Timişoara – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
CSM Lugoj – ACS Poli Timişoara II
CNS Cetate Deva – Mureşul Vinţu de Jos
Gloria Lunca-Teuz Cernei – UTA Bătrâna Doamnă II
Unirea 1924 Alba Iulia – Pandurii Târgu Jiu II
Performanţa Ighiu stă.
ETAPA 13
Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
Industria Galda – Ripensia Timişoara
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – CSM Lugoj
ACS Poli Timişoara II – CNS Cetate Deva
Mureşul Vinţu de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cernei
UTA Bătrâna Doamnă II – Unirea 1924 Alba Iulia
Pandurii Târgu Jiu II stă.
ETAPA 14
Ripensia Timişoara – Performanţa Ighiu
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda
CSM Lugoj – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cernei – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Mureşul Vinţu de Jos
UTA Bătrâna Doamnă II – Pandurii Târgu Jiu II
Naţional Sebiş stă.
ETAPA 15
Pandurii Târgu Jiu II – Naţional Sebiş
Performanţa Ighiu – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda – CSM Lugoj
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata – Gloria Lunca-Teuz Cernei
ACS Poli Timişoara II – Unirea 1924 Alba Iulia
Mureşul Vinţu de Jos – UTA Bătrâna Doamnă II
Ripensia Timişoara stă.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *