Programul complet al turului Ligii 4 Arad

Programul complet al turului Ligii 4 Arad
0 comments, 06/08/2014, by , in Fotbal, Liga4, Ultimele stiri

Etapa 1, 9 august

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS GLORIA CTP

CS SOIMII LIPOVA – ACS NATIONAL SEBIS

CS VICTORIA ZĂBRANI – AS AQUA VEST ARAD

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – AS PROGRESUL PECICA

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS VOINŢA MAILAT

ACS UNIREA SÎNTANA – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

Etapa 2, 16-17 august

CS GLORIA CTP ARAD – CS SOIMII LIPOVA

AS BANATUL SÎNICOLAU MIC- ACS UNIREA SÎNTANA

AS PROGRESUL PECICA- CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

CS VOINŢA MAILAT- CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

AS AQUA VEST ARAD- CS FRONTIERA CURTICI 2004

AS VICTORIA LUNCA TEUZ – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

ACS NATIONAL SEBIS – CS VICTORIA ZĂBRANI

Etapa 3, 23 august

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

ACS UNIREA SÎNTANA – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

CS SOIMII LIPOVA – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

CS VICTORIA ZĂBRANI – CS GLORIA CTP ARAD

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – ACS NATIONAL SEBIS

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – AS AQUA VEST ARAD

CS VOINŢA MAILAT – AS PROGRESUL PECICA

Etapa 4, 29-31 august

CS GLORIA CTP ARAD – CS FRONTIERA CURTICI 2004

AS BANATUL SÎNICOLAU MIC – CS SOIMII LIPOVA

ACS UNIREA SÎNTANA – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – AS PROGRESUL PECICA

AS VICTORIA LUNCA TEUZ  – CS VICTORIA ZĂBRANI

ACS NATIONAL SEBIS – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

AS AQUA VEST ARAD – CS VOINŢA MAILAT

Etapa 5, 6 septembrie

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS GLORIA CTP ARAD

CS VOINŢA MAILAT – ACS NATIONAL SEBIS

AS PROGRESUL PECICA – AS AQUA VEST ARAD

CS SOIMII LIPOVA – ACS UNIREA SÎNTANA

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

CS VICTORIA ZĂBRANI – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

Etapa 6, 12-14 septembrie

CS GLORIA CTP ARAD – CS VOINŢA MAILAT

AS BANATUL SÎNICOLAU MIC – CS FRONTIERA CURTICI 2004

ACS UNIREA SÎNTANA – CS VICTORIA ZĂBRANI

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS SOIMII LIPOVA

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – AS AQUA VEST ARAD

ACS NATIONAL SEBIS – AS PROGRESUL PECICA

AS VICTORIA LUNCA TEUZ – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Etapa 7, 20 septembrie

AS AQUA VEST ARAD – ACS NATIONAL SEBIS

CS VICTORIA ZĂBRANI – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

CS SOIMII LIPOVA – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – ACS UNIREA SÎNTANA

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

CS VOINŢA MAILAT – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

AS PROGRESUL PECICA – CS GLORIA CTP ARAD

Etapa 8, 26-28 septembrie

CS GLORIA CTP ARAD – AS AQUA VEST ARAD

AS BANATUL SÎNICOLAU MIC – CS VOINŢA MAILAT

ACS UNIREA SÎNTANA – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS FRONTIERA CURTICI 2004

CS SOIMII LIPOVA – CS VICTORIA ZĂBRANI

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – ACS NATIONAL SEBIS

AS VICTORIA LUNCA TEUZ – AS PROGRESUL PECICA

Etapa 9, 4 octombrie

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

CS VOINŢA MAILAT – ACS UNIREA SÎNTANA

AS PROGRESUL PECICA – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

AS AQUA VEST ARAD – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – CS SOIMII LIPOVA

CS VICTORIA ZĂBRANI – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

ACS NATIONAL SEBIS – CS GLORIA CTP ARAD

Etapa 10, 11-12 octombrie

CS VICTORIA ZĂBRANI – CS FRONTIERA CURTICI 2004

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – CS GLORIA CTP ARAD

AS BANATUL SÎNICOLAU MIC – AS AQUA VEST ARAD

ACS UNIREA SÎNTANA – AS PROGRESUL PECICA

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – CS VOINŢA MAILAT

CS SOIMII LIPOVA – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

AS VICTORIA LUNCA TEUZ – ACS NATIONAL SEBIS

Etapa 11, 17-19 octombrie

CS GLORIA CTP ARAD – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

CS VOINŢA MAILAT – CS SOIMII LIPOVA

AS PROGRESUL PECICA – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

AS AQUA VEST ARAD – ACS UNIREA SÎNTANA

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS VICTORIA ZĂBRANI

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

ACS NATIONAL SEBIS – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

Etapa 12, 25 octombrie

ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ – AS AQUA VEST ARAD

CS SOIMII LIPOVA – AS PROGRESUL PECICA

CS VICTORIA ZĂBRANI – CS VOINŢA MAILAT

CS FRONTIERA CURTICI 2004 – CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

AS BANATUL SÎNICOLAU MIC – CS GLORIA CTP ARAD

CS PĂULIŞANA PĂULIŞ – AS VICTORIA LUNCA TEUZ

ACS UNIREA SÎNTANA – ACS NATIONAL SEBIS

Etapa 13, 31 octombrie – 2 noiembrie

CS GLORIA CTP ARAD – ACS UNIREA SÎNTANA

CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ – CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

AS PROGRESUL PECICA – CS VICTORIA ZĂBRANI

AS AQUA VEST ARAD – CS SOIMII LIPOVA

CS VOINŢA MAILAT – CS FRONTIERA CURTICI 2004

ACS NATIONAL SEBIS – ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

AS VICTORIA LUNCA TEUZ – AS BANATUL SÎNICOLAU MIC.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *